Hjem
  Om NBLF
  English
 
  Anbefalinger
  Kretslag
  Br.befalsnytt
  Møtereferat
  Stipendrapporter
  Temperaturer
 
  Prosjekter
  Solskinnshist.
  Diskusjoner
  Gjestebok
  Lenker
 
  Bli medlem
  Kontakt oss
 
  Skoleundervisning
  Trygg hjemme
 
  Nyhetsarkiv
  Stillingsarkiv
 
  FEU
  Ordliste - KBT
  Ordliste - TAF
 

 
 
GJESTEBOK FOR NORSK BRANNBEFALS LANDSFORBUND
Ditt navn:
Emne:
Din e-post (valgfritt):
Hjemmeside (valgfritt):
Melding:
Skriv inn de 3 siste (små) bokstavene i det norske alfabetet:
Skriv inn koden nøyaktig slik du ser den i bildet:
(Cookies må være slått på)
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code [Gi meg ny kode]
Powered by Web Wiz CAPTCHA version 2.01
Copyright ©2005-2006 Web Wiz Guide

Side: 01 02 03 04 05 06

Trygve Lennavik 18.03.2004  00:00 trygve.lennavik@vesntes.kommune.no
Gratulerer NBLF med 25 års jubileumet i går! Gleder meg til jubileumskonferansen og påfølgende festmiddag i morgen.

Ingar Gjesmoe 26.02.2004  00:00 ingar.gjesmoe@drammen.kommune.no
Her kommer sekretærens første hilsen i 2004. Jeg må følge opp ideen fra 2003 slik at det blir en tradisjon. Det er meget positivt at solskinnshistoriene nå strømmer på. Men flere kan komme. Kanskje vi setter lista for høyt? Som eksempel vil de alle fleste branner som oppdages av røykvarsler kunne registreres som solskinnshistorie. Forenklet sett kan det sies at alle branntekniske tiltak som har fungert etter hensikten er solskinnshistorier.

Stian Bergum 23.01.2004  00:00 stianbergum@hotmail.com
synes siden til NBLF var en meget bra side

Trygve Norman Michelsen 20.01.2004  00:00 norman01@online.no
Meget bra, spesielt sidene om "solskinnshistoriene"
Til info kan det sies at OLF nå har utarbeidet anbefalte fysiske krav og retningslinjer for innsatslag offshore.
Lykke til i 2004!!!!

Leif Nybakke 13.01.2004  00:00 www.gjensidigenor.no leif.nybakke@gjensidigenor.no
Godt Nytt år!
Meget fine sider og spesielt solskinnshistoriene som vi har meget godt utbytte av å lese. Historiene viser oss hva som hjelper, kanskje også disse etterhvert legges inn i en tabell/oversikt som viser tiltakene som er mest i bruk. (Alarm, slokke utstyr m.m.) Her skal vi følge godt med, fortsett dette fine arbeidet.

Terje Brandsøy 07.01.2004  00:00 www.alarmsentralen.com terje.brandsoy@alarmsentralen.com
Hei
Fin side som eg kjem til å stikke innom titt og ofte. Sender også ein hilsen til alle kjente i Noregs brannmiljø.

Bjarne Vikshåland 02.01.2004  00:00 bjv@karmoy.kommune.no
Godt nytt år!

Jens Hellesvik 05.12.2003  00:00 hellesvik@c2i.net
Synes det er få som er innom og setter sine spor og sender hilsener eller kommentarer.
Selv etter at jeg er blitt pensjonist, er jeg daglig innom hjemmesiden for å sjekke om der er noen nye solskinnshistorier eller om der er kjenninger som har fødselsdag. Der er stadig vekk noe nytt å feste øynene på.
Oppfordring til at flere benytter sidene med tilbehør. Det gjør siden levende.
For de som jeg kjenner og som jeg ikke treffer før jul: GOD JUL og ET FREDELIG NYTTÅR!

:-) jens

Simon Solheim 21.11.2003  00:00 www.flora.cjb.no simonsolheim@yahoo.no
Brann er ut, Sikkerhet er kuult...

Bjarne Vikshåland 07.11.2003  00:00 bjv@karmoy.kommune.no
Lurer på om noen leser disse sidene. Det har i alle fall stoppet opp med innlegg. Kanskje flere gjør som meg, er nesten daglig innom for å se om andre har gjort noe. Derfor blir min oppfordring skriv noe her ellers dør sidene ut.

Vigdis Amundsen 30.06.2003  00:00 vigdisamundsen@netscape.net
Flotte og spennende sider!
Jeg kommer definitivt til å følge med videre.

Med vennlig hilsen
Vigdis Amundsen
Samfunnssikkerhetslinja i Stavanger

Jostein Myrhaug 17.06.2003  00:00 jostein.myrhaug@c2i.net
Ønsker Trygve Lennavik til lykke som styremedlem i Nosrk Brannbefals Landsforbund. Han representerer Møre og Romsdal Brannbefalslag.

Edgar Jensen 07.04.2003  00:00 edgar.jensen@sor-varanger.kommune.no
Nettopp kommet tilbake etter et spennende HTT seminar i Tromø med tema om nye krav til bruk ved testing av personell til røyk - og kjemikaliedykking. Et tema som nok vil skape litt diskusjon rundt om i vårt miljø. Ellers er disse sidene blitt flotte og oversiktelige med mye nyttig informasjon.

Arvid Larsen 07.04.2003  00:00 arvid.larsen@malselv.kommune.no
En liten hilsen fra Målselv kommune i hjerte av Troms. Per Ole har fått i gang et flott møtested som jeg håper mange vil benytte framover.

Ingar Gjesmoe 01.04.2003  00:00 ingar.gjesmoe@drammen.kommune.no
Jeg registrerer at "solskinnshistoriene" begynner å komme. Likevel vil jeg oppfordre alle brannsjefer i hele landet om å sørge for at lokale historier registreres. Det er viktig at vi kan få en egen side der positive sider kommer frem og ikke bare de negative sidene ved en brann.

Side: 01 02 03 04 05 06

 



Webredaktør: Per Ole Sivertsen

 

      HVA SKJER?
NOVEMBER 2018
06.11. Nordic Conference ...
JUNI 2020
15.06. Interschutz...
SE ALLE AKTIVITETER

 

  ANNONSER
 


Nettsidene er utviklet av
Powel AS, avd. Datamann